Şampiyon boksörler rekorlara doyamadı
![](https://yenipazarhaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/01/sampiyon-boksorler-rekorlara-doyamadi-hPPF3IjT.webp)
Kemal ETLEÇ/DİDİM POSTASI (AYDIN İGFA)
Aydın’da 12-13 Ocak tarihlerinde liseler arası genç bayanlar ve erkekler il şampiyonasında 7 sporcu ile yer alan Didim Genç Sporlar Boks Kulübü 5 altın ve 2 gümüş madalya kazanarak büyük bir başarıya imza attı.
Milli Boksör, antrenör ve beden eğitimi öğretmeni Dinçer Çankaya’nın çalıştırdığı şampiyon sporcular müsabakası 6-13 Mart tarihlerinde Mersin’de yapılacak.
Liseler Türkiye Şampiyonası’nda Didim ve Aydın’ı temsil edecek.
Sporcuları tebrik eden Teknik Direktör Dinçer Çankaya, “Hedefimiz Türkiye Şampiyonası’nın ardından Liseler Dünya Şampiyonası’nda da ülkemizi temsil etmek, bayrağımızı dalgalandırmak ve milli takımda her zaman bir sporcu yerleştirmek. Planlı ve programlı çalışıyoruz. Başarı en büyük ders, en büyük tepki ve en büyük güçtür.” Güçlü olanlar başaracak. Spora ve sporcuya dost olan herkese, İlçe Müdürümüze çok teşekkür ediyor, dualarınız bizimle olsun.” dedi.
İŞTE SPORCULAR
Ahmet MERT 63.5 kilo, Kerem DEMİRTAŞ 71 kilo, Ece Parıltı BULUT 81 kilo, Baran BORAL 86 kilo, Aylin ŞAHİN +81 kilo, Sebahattin UYANIK 67 kilo ve Efe ÖZDEN 80 kilo.